Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0