Movies
Ratings
35
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 1.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 1.0
FarinelliRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
IrreversibleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0