Movies
Ratings
73
Rough CutRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0