Titles you rated
Like a French FilmRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0