Series
Ratings
170
ObliteratedRated ★ 3.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
The SerpentRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
The StrangerRated ★ 3.5
BodkinRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Blood of Zeus Season 2Rated ★ 1.5
Blood of Zeus Season 1Rated ★ 2.0
The SpyRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5