Movies
Ratings
743
JokerRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Remember MeRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.0