Movies
Ratings
1021- SawRated ★ 3.5
DrivenRated ★ 2.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The ClanRated ★ 2.5
No TomorrowRated ★ 3.0
Goodnight MommyRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0