Series
Ratings
51
StrangerRated ★ 4.5- Our Paradise Season 1Rated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0- Tomorrow LoveRated ★ 3.0
Did We Really Love?Rated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
The End of the WorldRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0