Movies
Ratings
574
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5