Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5