Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0