Movies
Ratings
102
Les MisérablesRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 1.0
AlienRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
BuntRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0