Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 3.0
The Boy, the Mole, the Fox and the HorseRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 4.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.0
ReptileRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 2.0