Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
StrawRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 3.5
The Dark TowerRated ★ 2.5
NimonaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 4.0
Caddo LakeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0