Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
The EternautRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
From Season 2Rated ★ 2.0
From Season 1Rated ★ 4.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 5.0