Movies
Ratings
800
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5