Series
Ratings
24
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0