Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5