Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.5