Titles you rated
Feels Good ManRated ★ 2.5
Safe HouseRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
ManholeRated ★ 0.5
The FounderRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Super DiscoRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0