Movies
Ratings
362
A FamilyRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 5.0
AutomataRated ★ 5.0
SteamboyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 1.5
Patema InvertedRated ★ 5.0
City of EmberRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
The CongressRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0