Movies
Ratings
700
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Spring BreakersRated ★ 4.5
Re-AnimatorRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
SonatineRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0