Movies
Ratings
98
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.5