Titles you rated
PredatorsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0