Movies
Ratings
93
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0