Movies
Ratings
2808
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 2.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
Jodorowsky's DuneRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The Great EscapeRated ★ 3.5
JesusRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 2.0
PavarottiRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
BacurauRated ★ 3.5
About SchmidtRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5