Movies
Ratings
858
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5
War DogsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.5
AdoreRated ★ 3.5
Welcome to the RileysRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0