Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Battle of TonguesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0