Movies
Ratings
485
Police StoryRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.0
ChefRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 2.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0