Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.0