Movies
Ratings
381
The King of JokguRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0