Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0