Titles you rated
Black WidowRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5