Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0