Movies
Ratings
1167
Savage GraceRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The WalkRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0