Titles you rated
ShutterRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0