Titles you rated
ScreamRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
PeafowlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
AlcatrazRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spenser ConfidentialRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5