Titles you rated
MossRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
An Inconvenient TruthRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
VitusRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0