Movies
Ratings
19
I Am LegendRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0