Movies
Ratings
800
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5