Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 1.0
Dr. JinRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Holy LandRated ★ 0.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Dr. FrostRated ★ 0.5
Little Girl KRated ★ 2.5
The 3rd HospitalRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5