Movies
Ratings
172
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5