Movies
Ratings
33
Real SteelRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0