Movies
Ratings
124
A Hard DayRated ★ 4.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 5.0- Anna and the KingRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0