Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
TedRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The AssassinsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 2.0