Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
The Big SickRated ★ 3.5
Ginny Weds SunnyRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Late NightRated ★ 3.5
Kevin Hart: IrresponsibleRated ★ 3.5
Park Na-rae: Glamour WarningRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Second ActRated ★ 2.5
This Is Not What I ExpectedRated ★ 2.5
Smart PeopleRated ★ 2.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Never Been KissedRated ★ 0.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5