Series
Ratings
108
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0