Movies
Ratings
55
15 MinutesRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
City of Life and DeathRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0