Movies
Ratings
15
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0