Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The X-FilesRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 3.5
DarkRated ★ 2.5